Ar prieku un atbildību par audzēto

 

Cienījamie, dārzkopji un puķu audzētāji!

Jūs esat atvēruši mūsu katalogu ar „Mazajā Dārzniecībā” izaudzēto sēklu piedāvājumu 2020. gadam.

PUĶUZIRŅU sadaļā ietvertas 153 dažādības - 137 šķirnes un 16 dažādi maisījumi.

Šogad esam atjaunojuši 2 angļu spenseru šķirnes - ALAN TICHMARSH un DAILY MAIL. Turpinot agri ziedošu lielziedu puķuzirņu selekciju,  tiek ieviestas 2 jaunas šķirnes -  NIKS un SAVAI ZEMĪTEI (veltījums populārajam TV raidījumam). Savukārt vidēji augsto puķuzirņu grupā kā jaunumu piedāvājam šķirnes JANCIS un MARČS.

ASTERU sadaļā šogad piedāvājam sēklas 53 šķirnēm un 8 maisījumiem.

Sadaļā CITAS SĒKLAS piedāvājam sēklas citām puķēm, tomātiem un paprikai.

Esam pateicīgi par sadarbību gan mūsu pastāvīgajiem, gan jaunajiem pasūtītājiem un novēlam, lai ikvienam nākamajā sezonā izdodas viss iecerētais!

Sēklu pasūtīšanas noteikumi

Pēc kataloga pasūtījumus pieņemsim līdz 2019. gada 1. maijam.

Izveidojot pasūtījumu, izvēlieties attiecīgās pozīcijas no zemāk redzamajām sadaļām un pievienojiet savam sarakstam. Sarakstu vienmēr iespējams aplūkot, atverot pogu SĒKLU PASŪTĪJUMS lapas augšējā labajā stūrī.

Katalogā norādītas cenas vienai sēklu paciņai. Puķuzirņu paciņā sēklu skaits nodrošina 20 stādus (šķirnēm - 21 sēkla, maisījumiem - 24 sēklas), bet asterēm attiecīgi 50-60 stādus. Lielāks vienas šķirnes paciņu skaits var tikt apvienots vienā iepakojumā ar attiecīgu norādi uz paciņas.

Pasūtījuma minimālā summa €15.

Neaizmirstiet pievienot informāciju par sevi un Komentāros norādīt, vai piekrītat šķirņu aizvietošanai, par piegādes veidu utml. Beidzot pasūtījumu, nospiediet IESNIEGT PASŪTĪJUMU, lai pasūtījums tiktu pārsūtīts mums. Vēlāk Jūsu norādītajā e-pastā saņemsiet apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu.

Par sagatavoto pasūtījumu Jums tiks paziņots uz Jūsu norādīto e-pastu, nosūtot faktūrrēķinu un informāciju par tā apmaksu. Pēc pārskaitījuma saņemšanas, pasūtījumu izsūtīsim pa pastu. Pasta izdevumus apmaksā pasūtītājs.

UZMANĪBU! Katalogā piedāvātās sēklas nav kodinātas!

Informējam, ka tīmekļa vietnē mazadarznieciba.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

PIEKRĪTU