Privātuma politika

Veicot pasūtījumus interneta vietnē www.mazadarznieciba.lv, Jūs uzticat z/s "Jaunpelši”, reģistrācijas Nr. 44103117159, juridiskā adrese: "Jaunpelši", p/n Salaspils-1, Salaspils novads, LV-2169, kā personas datu apstrādes Pārzinim savus personas datus un sniedzat mums tiesības tos izmantot mūsu komercdarbības veikšanai.

z/s "Jaunpelši” apņemas apstrādāt tikai tādus personas datus, kas ir nepieciešami tikai mūsu komercdarbības veikšanai. Lai identificētu Jūs kā pircēju un preču saņēmēju, izrakstītu rēķinu un nodrošinātu preces piegādi mēs apstrādājam Jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi un norēķinu informāciju.

Informējam, ka mēs veicam Jūsu personas datu apstrādi tikai tad, ja Jūs izvēlaties savus personas datus mums sniegt. Mēs nodrošinām Jums īpaši caurskatāmu un godīgu Jūsu personas datu apstrādi, kā arī mēs rūpējamies par Jūsu privātumu un personas datu drošību saskaņā ar spēkā esošajiem datu aizsardzības likumiem, tostarp Eiropas Savienības (ES) Vispārīgo datu aizsardzības regulu un citiem tiesību aktiem, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

Mēs Jūsu personas datus glabāsim tik ilgi, cik tas būs nepieciešams komerciālo darījumu veikšanai.
Aicinām Jūs uzmanīgi iepazīties ar šo informāciju pirms Jūs sniedzat mums informāciju par Jūsu personas datiem.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

PIEKRĪTU