Mazā Dārzniecība

z/s Jaunpelši

Mazā Dārzniecība

"Mazā Dārzniecība" kā neliels dārzkopības uzņēmums Salaspils novada „Jaunpelšos” sākta veidot 1996. gadā. Uzņēmums 1999. gadā reģistrēts kā zemnieku saimniecība „Jaunpelši”. Dibinātāji – pieredzējuši puķkopības entuziasti Valdis Dubovskis [1948-2011] un Mārtiņš Maltenieks.

siltumnica

 

"Mazās Dārzniecības" vizītkarte allaž ir bijuši puķuzirņi. Turpat jau 40 gadus krājot audzēšanas pieredzi, esam izmēģinājuši lielu skaitu jaunāko lielziedu Spenseru šķirņu, arī citu grupu puķuzirņus. Patreiz audzēšanai esam atstājuši izturīgākās un pieprasītākās šķirnes. Kolekcijas galeriju atradīsiet šeit. Šo unikālo ziedu kultūru esam popularizējuši gan regulāri piedaloties ziedu izstādēs, gan ar publikācijām dārzkopības žurnālos. Visa veida informāciju atradīsiet šeit.

Nozīmīga nozare mūsu saimniecībā ir sēklu audzēšana jaunākajām un jau populārajām puķuzirņu šķirnēm. Ar sistemātisku un rūpīgu atlasi tiek ne vien saglabātas šķirņu īpašības, bet arī veicināta to pielāgošanās mūsu klimatam. Mūsu profesionālā pieredze un rūpīgs roku darbs garantē augstu sēklu kvalitāti.

prece

Paralēli sēklaudzēšanai aizvien tiek turpināts selekcijas darbs, īpaši pievēršoties agri ziedošu lielziedu šķirņu, kā arī kvalitatīvu vidēja auguma šķirņu izveidei.

Ar šo gadu esam pārtraukuši asteru sēklaudzēšanu, taču mājas lapā esam saglbājuši kādreiz savākto šķirņu galeriju.. . Visa veida informāciju atradīsiet šeit.

 

Izstāde

Savulaik esam izmēģinājuši dažādu - arī neparastāku augu audzēšanu ziedu griešanai Ziedu galeriju atradīsiet šeit. Dalāmies pieredzē par audzēšanas paņēmieniem

Mums ir arī nelieli krūmmelleņu stādījumi pašlasītājiem. Informāciju par audzēšanu un šķirnēm meklējiet sadaļā krūmmellenes

 

Kontaktinformācija

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

PIEKRĪTU