Mazā Dārzniecība

z/s Jaunpelši

Mazā Dārzniecība

"Mazā Dārzniecība" kā neliels dārzkopības uzņēmums Salaspils novada „Jaunpelšos” sākta veidot 1996. gadā. Uzņēmums 1999. gadā reģistrēts kā zemnieku saimniecība „Jaunpelši”. Dibinātāji – pieredzējuši puķkopības entuziasti Valdis Dubovskis [1948-2011] un Mārtiņš Maltenieks.

siltumnica

 

"Mazās Dārzniecības" vizītkarte allaž ir bijuši puķuzirņi. Turpat jau 30 gadu krājot audzēšanas pieredzi, ir savākta arī Baltijā lielākā puķuzirņu kolekcija. Kolekcijas galeriju atradīsiet šeit. Šo unikālo ziedu kultūru esam popularizējuši gan regulāri piedaloties ziedu izstādēs, gan ar publikācijām dārzkopības žurnālos. Visa veida informāciju atradīsiet šeit.

Nozīmīga nozare mūsu saimniecībā ir sēklu audzēšana jaunākajām un jau populārajām puķuzirņu šķirnēm. Ar sistemātisku un rūpīgu atlasi tiek ne vien saglabātas šķirņu īpašības, bet arī veicināta to pielāgošanās mūsu klimatam. Mūsu profesionālā pieredze un rūpīgs roku darbs garantē augstu sēklu kvalitāti.

prece

Paralēli sēklaudzēšanai aizvien tiek turpināts selekcijas darbs, īpaši pievēršoties agri ziedošu lielziedu šķirņu, kā arī kvalitatīvu vidēja auguma šķirņu izveidei.

 Saimniecībā nodarbojamies arī ar asteru sēklaudzēšanu. No kādreiz savāktās šķirņu kolekcijas audzēšanai izvēlētas pašas labākās un pieprasītākās šķirnes kā arī tiek rūpīgi sekots šķirņu īpašību saglabāšanai augstā kvalitātē. Kolekcijas galeriju atradīsiet šeit. Visa veida informāciju atradīsiet šeit.

 

Izstāde

Pavasara un vasaras sezonā piedāvājam arī dažādus grieztos ziedus: īrisus, Āzijas gundegas, anemones. lauvmutītes, lizantes, brodejas, trahēlijas, celozijas, silpurenes u.c. Ziedu galeriju atradīsiet šeit.

Mums ir arī nelieli krūmmelleņu stādījumi pašlasītājiem. Informāciju par audzēšanu un šķirnēm meklējiet sadaļā krūmmellenes

 

Kontaktinformācija

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

PIEKRĪTU